هتل لاله تهران + پیشنهاد تخفیف۴۰%

سرفصل های مقاله

مدت زمان مطالعه مطلب: 24 دقیقه

هتل لاله

رزرو هتل لاله تهران

اگر این مطلب را می خوانید به احتمال زیاد قصد سفر به تهران و لاله را دارید. اما قبل از اینکه اقدام به این کار بکنید، لازم است اطلاعاتی درباره این هتل زیبا داشته باشید. ما در این مطلب قصد داریم علاوه بر اطلاعات مفید درباره هتل لاله، روشی را به شما پیشنهاد دهیم که تا ۴۰ % از هزینه های سفر شما در جیبتان بماند. پس تا انتها با ما همراه باشید.

معرفی کوتاه تهران، پایتخت ایران زمین

تهران به عنوان پایتخت کشور، پرجمعیت ترین و بزرگ ترین شهر ایران است. این شهر از دوره قاجار به بعد رشد و رونق پیدا کرده و در حال حاضر بیست و پنجمین شهر پرجمعیت جهان به شمار می رود.

در واقع قبلاً تهران یکی از توابع ری بود که تاریخچه آن به ۵ هزار سال پیش از میلاد می رسد لذا سابقه تهران را نیز به ری الصاق می کردند ولی در سال ۱۳۹۳ با کشف اسکلت انسان (بانوی تهران) مشخص شد که این شهر تا ۷ هزار سال قبل از میلاد نیز قدمت دارد.

تهران همواره میزبان تعداد زیادی از مسافران از شهرهای مختلف و نیز خارج از کشور می باشد. این سفر ها با هدف های مختلفی چون سفرهای تفریحی، کاری، تجاری، سیاسی، پزشکی و… می باشد.

لذا آشنایی مختصر با این کلان شهر پر رفت و آمد خالی از لطف نیست.


موقعیت جغرافیایی تهران

وسعت تهران در حدود ۷۳۰ کیلومتر مربع است. این شهر از سمت شمال به سلسله کوه های البرز می رسد و از جنوب به مناطق کویری و دشت ورامین و شهریار ختم می شود. ارتفاع شمال تهران از سطح دریا  ۱۸۰۰ متر و ارتفاع جنوب آن از سطح دریا ۱۰۵۰ متر است.


آب و هوا

از آنجایی که شمال تهران به کوهستان و جنوب آن به کویر می رسد لذا از شمال تا جنوب شهر، شاهد آب و هوای متفاوتی هستیم. شمال تهران تحت تأثیر کوهستان، دارای آب و هوای سرد و خشک و جنوب آن دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد. بقیه‌ی منطقه‌های شهر گرم و خشک و در زمستان‌ ها سرد است. بیشترین دمای تهران ۴۳ درجه و کمترین آن ۱۵ درجه زیر صفر ثبت شده است.


حمل و نقل

برای رسیدن به تهران گزینه های مختلفی پیشرو دارید. در تهران چهار ترمینال مسافربری و دو فرودگاه وجود دارد. ترمینال های تهران عبارتند از ترمینال غرب، ترمینال جنوب، ترمینال شرق و ترمینال بیهقی یا آرژانتین.

ترمینال های تهران

۱- ترمینال غرب

ترمینال غرب یکی از بزرگترین پایانه های تهران محسوب می شود که اکثر تعاونی های اتوبوسرانی در آن نمایندگی فعال دارند. این پایانه در نزدیکی برج آزادی قرار گرفته است. در این ترمینال برای برخی از شهرها خودروهای سواری نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. هرچند که هزینه آنها از اتوبوس بیشتر می شود ولی سریع تر به مقصد خود می رسید. ۲۹ شرکت مسافربری در این پایانه فعال هستند که روزانه ۱۱۴ سفر (بدون احتساب سفرهای تکراری) انجام می شود.

مسیرهای خروجی از ترمینال غرب

اردبیلاربیلاستانبولارومیهآنکارااصفهانابهر
زنجانرشتتفلیستبریزبانهباکو
کرمانشاهماکوهمدانیزدشبسترسلیمانیه
باتومیشیرازایلامسنندجایروانساوهکامیاران

آدرس:  تهران، ضلع شمالی میدان آزادی، پایانه مسافربری آزادی

شماره تماس:  ۰۲۱۴۴۶۶۳۹۵۴


۲- ترمینال جنوب

قدیمی ترین ترمینال تهران، همین ترمینال جنوب یا ترمینال خزانه است. شما می توانید با استفاده از اتوبوس های بی آر تی و مترو خود را به این پایانه برسانید. بیشتر مسیرهای این پایانه شامل شهرهای مرکزی و جنوبی کشور می شود. در این پایانه ۱۱ شرکت مسافربری در حال ارائه خدمات هستند که مجموعاً ۱۱۶ سفر (بدون احتساب سفرهای تکراری) در روز از آن انجام می پذیرند.

مسیرهای خروجی از ترمینال جنوب

آباداناراکاردبیلآستانهاصفهاناندیمشکاهواز
بجنوردبروجردبمبندرعباسبوشهرتایبادتبریز
جهرمخرم آبادخمیندامغاندزفولرفسنجانزاهدان
سبزوارسمنانشاهرودشهرکردشوشترشیرازعسلویه
کازرونکاشانکاشمرکرمانگلپایگانمسجد سلیمان
ملایرنهاوندهمدانیاسوجیزد

آدرس: تهران، بزرگراه بعثت، روبروی کارخانه روغن نباتی قو، پایانه مسافربری خزانه

شماره تماس:  ۰۲۱۵۵۱۸۵۳۹۰


۳- ترمینال شرق

ترمینال شرق با ۵٫۳ هکتار وسعت دومین ترمینال بزرگ تهران است که از سال ۱۳۹۰ با چشم انداز تبدیل شدن به بزرگترین پایانه خاورمیانه، شروع به ساخت شده است و پیش بینی می شود که روزانه ۱۲۰ هزار سفر از آن انجام شود. این ترمینال که در انتهای تهران پارس واقع شده، بیشتر به مناطق شرق و شمال شرقی کشور خدمات ارائه می دهد. در حال حاضر ۶ تعاونی فعال با ۲۵ سفر در روز در این پایانه صورت می پذیرد.

مسیرهای خروجی از ترمینال شرق

اراکاصفهانآملبابلبجنوردبندرترکمنساری
سبزوارقوچانگرگانگنبدکاووسمشهدگلپایگانیزد

آدرس: تهران، خیابان دماوند، سه راه تهران پارس، پایانه مسافربری تهران پارس

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۸۶۴۳۵۵


۴- ترمینال بیهقی

ترمینال بیهقی یا ترمینال آرژانتین از دیگر ترمینال های پایتخت است. این پایانه با اتوبوس های بی آر تی قابل دسترسی است. البته اتوبوس های داخل شهری بیهقی نیز برای رسیدن به پایانه وجود دارد. در این پایانه ۴ تعاونی با روزی ۴۷ سفر در حال فعالیت هستند.

مسیرهای خروجی ترمینال بیهقی

اراکارومیهاصفهاناهوازبابلسربروجردبوشهر
تبریز جهرمچالوسخرم آبادرشتساریسنندجشاهرود
شبسترشهرکردشیرازکرمانکرمانشاهگرگانمشهد
همدانیزدگنبد کاووسکلاچای

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، پارک سوار بیهقی، پایانه مسافربری بیهقی

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۵۳۴۳۸۴

فرودگاه های تهران

۱- فرودگاه امام خمینی (ره)

هتل لاله تهران

 

فرودگاه امام خمینی (ره)، با سایتی به بزرگی ۱۴ هزار هکتار، بزرگترین مرکز حمل و نقل هوایی کشور می باشد. اولین بار در سال ۱۳۴۶، ایده ساخت این مجموعه توسط شرکت ایکائو داده شد تا از ظرفیت ایران به عنوان حلقه اتصال بین شرق آسیا و اروپا و غرب حداکثر استفاده را بکنند.

دولت وقت این پیشنهاد را در سال ۱۳۵۱ به تصویب رساند و در سال ۱۳۵۴ کار ساخت این پروژه ملی به شرکت های ایرانی و آمریکایی سپرده شد. اما با وقوع جنگ تحمیلی ساخت فرودگاه متوقف شد تا اینکه بعد از جنگ در سال ۱۳۷۴ روند تکمیل پروژه مجدداً آغاز گردید و در سال ۱۳۸۳ فاز اول آن افتتاح گردید.

این فرودگاه دارای دو پایانه به نام های پایانه ۱ و پایانه سلام است. همچنین پایانه ایرانشهر در مرحله مطالعات می باشد که در صورت افتتاح، این فرودگاه ظرفیت جابجایی ۳۰ میلیون مسافر در سال را پیدا خواهد کرد.

فرودگاه امام دارای پنج پارکینگ است که جمعاً پذیرای ۱۳۰۰۰ خودرو می باشند. این فرودگاه علاوه بر پارکینگ دارای خدمات دیگری نظیر رستوران، کافی شاپ، تاکسی وی، سالن های استراحت اختصاصی، فروشگاه، نمازخانه، خدمات تشریفات CIP، آتش نشانی‌، تعمیر خودروهای سنگین مدیریت فرودگاه‌، انبارها، پست‌های برق‌، تصفیه‌خانه‌ها، اماکن امنیتی‌، مخابرات و پمپ بنزین و … می باشد.

برج مراقبت این فرودگاه دارای ارتفاع ۵۶٫۹ متری، از جنس بتن می باشد. این فرودگاه از نوع فرودگاه های همگانی است که کد یاتا و ایکائوی آن به ترتیب IKA، OIIE می باشد. همچنین این فرودگاه از سطح دریاهای آزاد ۱۰۰۷ متر ارتفاع داشته و شرکت های هواپیمایی مسافربری ایران ایر، آسمان، ماهان، معراج، ، تابان، زاگرس، آتا و کاسپین در آن فعالیت دارند.

آدرس: استان تهران، شهر تهران، ۴۰ کیلومتری جاده قم تهران، فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شماره تماس: ۵۱۰۰۱۱۸ – ۰۲۱


۲- فرودگاه مهرآباد

هتل لاله تهران

فرودگاه مهرآباد قدیمی ترین فرودگاه ایران است. در حدود صد سال پیش این فرودگاه توسط یک شرکت آلمانی در زمین های مهرآباد تهران واقع در مناطق غربی، ساخته شد. این زمین ها قبلاً به نام حسین آباد شناخته می شد و در اختیار صدراعظم محمد شاه قاجار، حاجی میرزا آقاسی، بود.

حاجی میرزا این زمین ها را به ناصرالدین شاه هدیه کرد و در نهایت این زمین ها به مهریه عصمت الدوله، دختر شاه درآمد و از آن به بعد با نام مهرآباد شناخته شد. قبل از ساخته شدن فرودگاه امام خمینی، تمام پروازهای داخلی و خارجی پایتخت، از طریق این فرودگاه انجام می شد ولی بعد از ساخته شدن فرودگاه امام، پروازهای بین المللی به آنجا منتقل شد.

فرودگاه مهرآباد دارای ۶ ترمینال است که هرکدام برای پذیرش پروازهای شرکت های مختلف اختصاص پیدا کرده اند.

ترمینال ۱: پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی ایر و زاگرس

ترمینال ۲: پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور

ترمینال ۳ و ۵: ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره

ترمینال ۴: پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک

ترمینال ۶: پروازهای ورودی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک

این فرودگاه نیز همانند فرودگاه امام امکانات رفاهی متعددی دارد که از جمله آنها می توان به رستوران، کافی شاپ، شعب بانکی، دستگاه های خودپرداز، فروشگاه های تهیه هدیه و سوغات، بخش اشیاء گمشده، بخش بسته بندی بار اشاره کرد.

این فرودگاه دارای سه پارکینگ طبقاتی است که در کل ۳۵۰۰ خودرو را در خود جای می دهند. این پارکینگ ها در مقابل پایانه های ۱، ۲ و ۴ قرار دارند. پارکینگ حجاج که ۷۵۰ خودرو گنجایش دارد در مقابل پایانه ۵ قرار گرفته است.

برج مراقبت این فرودگاه یک ساختمان ۱۰ طبقه به ارتفاع ۴۰ متر است و نمای آن از سنگ گرانیت و شیشه می باشد. این فرودگاه از نوع فرودگاه های مشترک (مسافری / نظامی) است
و کدهای یاتا و ایکائوی آن به ترتیب THR، OIII می باشد.

همچنین ارفاع فرودگاه مهرآباد از سطح دریاهای آزاد ۱۲۰۸ متر بوده و شرکت های هواپیمایی زیر نیز در آن فعالیت دارند:

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، آسمان، ایران ایرتور، ماهان، ایر، شرکت هواپیمایی نفت، قشم ایر، زاگرس، اترک، تابان، سهند، کاسپین، آتا، شرکت هواپیمایی سپاهان، معراج و شاهین.

آدرس: استان تهران، شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران

شماره تماس: ۶۱۰۲۱ – ۰۲۱


مراکز خرید

۱- بازار بزرگ تهران:

بازار بزرگ تهران یکی از شلوغ ترین و پررفت وآمدترین مراکز خرید تهران است که همه نوع کالایی را می توانید در آن پیدا کنید. این بازار از نظر معماری نیز دارای زیبایی های منحصر به فردی است که برای علاقه مندان به معماری و گردشگری نیز محل مناسبی است.

علاوه بر این قیمت های اجناس در این بازار نیز مناسب بوده و نسبت به دیگر مراکز خرید بسیار مقرون به صرفه می باشد. این بازار در منطقه ۱۲ شهری تهران واقع شده است.

آدرس: تهران، میدان پانزده خرداد، بازار بزرگ تهران

برخی از نظرات مردم درباره بازار بزرگ:

Neginzaeim Zaeim ا(۵ اسفند ۱۳۹۷):

فوق العاده عالیه وقتی رفتین حتما آدرس قهوه خانه حاج علی درویش رو هم بگیرید و برید مخصوصا اگر با همسرتون میرین

سپهر یعقوبی ا( ۱۷ آذر ۱۳۹۷):

تنها جائی که برای خرید میرم اونجاست قیمتهاش از جای دیگر ارزونتره ودر ماه محرم هم مراسمهای خوبی داره همراه با پذیرائی

naser karimi ا(۱۵ بهمن ۱۳۹۵):

وای یعنی بازار بزرگ جون میده برای عکسای هنری، واقعا که زیباست


۲- مرکز خرید ونک:

هتل لاله تهران

ونک یکی از مشهورترین میدان های پایتخت است و مرکز خرید ونک یکی از مهمترین مراکز خرید تهران محسوب می شود که با نمای منحصر به فردش، به ویژه در شب ها خودنمایی می کند. اگر به دنبال زیورآلات و جواهرات هستید و یا می خواهید لباس زنانه مثل مانتو، لباس زیر، لباس ورزشی، لباس مجلسی، کیف و کفش و یا لوازم آرایشی بخرید، مرکز خرید ونک جای مناسبی است البته
اجناس دیگری نیز در این مرکز پیدا می شود ولی عمدتاً این پاساژ مورد علاقه خانم ها می باشد.

آدرس: تهران خیابان ونک

نظرات مسافران:

نغمه نجفی تبار ا(۲۶ آذر ۱۳۹۷):

مرکز خرید ونک خوبه فقط یکم قیمت ها بالاست.

علی ثنائی ا(۳۰ بهمن ۱۳۹۷):

مرکز خرید خوبیه و فروشگاه های زیادی برای خرید داره ولی قیمت ها نسبتا بالاست


۳- مرکز خرید پالادیوم:

یکی از لوکس ترین و البته گران ترین مراکز خرید تهران همین پالادیوم می باشد. اگر شما اهل برند و کالاهای لوکس هستید، این مرکز خرید، انتخاب مناسبی است. احداث پروژه پالادیوم در سال ۱۳۸۸ آغاز و در سال ۱۳۹۱ یعنی بعد از سه سال به اتمام رسید.

در این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه ها، خدمات و امکانات دیگری نظیر سالن بدنسازی، استخر، سونا، جکوزی، ماساژ پوست و بدن، سالن زیبایی و کلینیک‌های زیبایی، داروخانه، شهربازی و کارواش وجود دارد که می توانید از آنها بهره مند شوید.

اما ویژگی بارز این مرکز خرید رستوران ها و فودکورت های زیادی است که در طبقات مختلف این پاساژ وجود دارند. تقریباً تمام رستوران های معروف تهران یک شعبه در پالادیوم دارند. انبوهی از رستوران ها و فست فودها سبب شده تا همه سلیقه های غذایی بتوانند در آنجا غذا بخورند.

در این مرکز خرید بزرگ می توانید اجناس مختلفی از جمله انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی، جواهرات، لوازم خانگی و لوازم دکوراسیون و … را خریداری کنید.

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان عروضی

نظرات مسافران:

ساناز افشار (۲۰ دی ۱۳۹۳):

چند وقته که مرکز خرید پالادیوم در زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی باز شده و دارای فروشگاه های و رستوران های خوبی است و در طبقه بالای مرکز خرید پالادیوم فودکورت هست که دارای غذاهای خوبی از رستوران های مختلف است. در این تاپیک سعی می کنم مرکز خرید پالادیوم رو خیلی خوب بهتون معرفی کنم.

آهو (۲۱ شهریور ۱۳۹۵):

من اینجا رفتم خداییش همه چیزاش فوق العاده گرونه در حدی که من که عاشق خرید کردنم ترجیح دادم فقط نگاه کنم و لذت ببرم

لعیا۶۱ (۱۴ تیر ۱۳۹۶):

واقعا مرکز خرید شیکیه من که ماهی دو بارو میریم

Mozhan ا(۲۴ تیر ۱۳۹۸):

فضای بوک لند خیلی دوست داشتنی و آرامش بخشه


۴- مرکز خرید میلاد نور:

هتل لاله تهران

یکی دیگر از مراکز خرید لوکس که در شمال تهران قرار گرفته، مرکز خرید میلاد نور است. تقریباً همه برندهای معروف در این پاساژ یافت می شود. این مرکز خرید در سال ۱۳۷۸ افتتاح شده و دارای ساختمانی ۶ طبقه است که طبقه آخر آن به ارائه خدمات رفاهی اختصاص داده شده است.

برندهایی که در این مرکز خرید دیده می شوند عبارتند از: خانه و آشپزخانه، آدیداس، پوما، پیرگاردین، دسینی، مادرکر، سها، فورجینال، آیس، تی تی، ورساچه، دیزل، لیوایز، جردانو، دولچه گابانا، تامی،نایک، بامبو، بوفالو، ماکسیم، یاتاش و میس ایکس.

آدرس: تهران، شهرک قدس، (شهرک غرب)، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، مجتمع تجاری میلاد نور

نظرات مسافران:

Tondar ا(۱۰ فروردین ۱۳۹۸):

جنسهاش عالی قیمت ها پایین عالیه

Babak Habibi ا(۸ دی ۱۳۹۳):

رستوران بالاش شیشلیک خوبی داره ولی گرونه کلا!

ریما محسن ا(۱۵ مهر ۱۳۹۳):

اگه عجله داشته باشم واسه خرید میام اینجا چون بی شک یه چیزی پیدا می کنم که بخرم

جوانه بیطرفان ا(۱۷ تیر ۱۳۹۳):

لباساشو باید توی حراج خرید.


۵- مرکز خرید مریم:

هتل لاله تهران

یکی از گران ترین و لوکس ترین پاساژ های تهران، مرکز خرید مریم است. این پاساژ برندهای معروفی همچون گوچی، شنل، پرادا و … را به فروش می رساند. قیمت ها در این مرکز خرید بسیار بالا و واقعاً سرسام آور است و همین گرانی هم سبب مشهور شدن آن شده است و فقط قشر خاصی از افراد توان خرید از این پاساژ را دارند.

مثلاً برای خرید یک پیراهن مرادنه شاید مجبور باشید ۸۰۰ هزار تومان ناقابل پرداخت کنید. گاهی خرید برخی از بچه پولدارها تا ۱۳ – ۱۴ میلیون هم می رسد.

آدرس: تهران، بلوار آیت ا… کاشانی، نبش جنت آباد جنوبی، مرکز خرید مریم

نظرات مسافران:

Ifattahi ا(۱۱ تیر ۱۳۹۵):

کاش یه ذره فقط یه ذره آقایان ویا خانومایی که این خریدها را انجام میدن به داروخونه های پایین شهر پول یه قلم ازاون خریداشون را کمک کنند به اونهایی که پول دارو ندارن اینجوری لذت بیشتری از خریدتون خواهید داشت

hadi189 ا(۳ فروردین ۱۳۹۵):

فک نمیکنم هیچ کجای دنیا ثروتمنداش به فقیری ثروتمندای ما باشه

کاربر مهمان ا(۱۶ آبان ۱۳۹۳):

ببخشید مردم دیوانه اند از همچین مرکزی خرید میکنند حتی درکشور های خارج هم این برند ها اینقدر گرون نیستند که اینها اینقدر گرون فروشی میکنند اگر بتونید به کشورهای خارجی سفر کنید خیلی براتون باصرفه تره


۶- مرکز خرید میرداماد

هتل لاله تهران

مرکز خرید میرداماد یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مراکز خرید شمال تهران می باشد. این مرکز خرید با مساحتی در حدود ۵ هزار مترمربع در سال ۱۳۵۷ ساخته شده است. این پاساژ بزرگ همانطور که از اسمش هم پیداست در خیابان میرداماد قرار دارد.

این خیابان به خاطر وجود مراکز مهم در آن، شهرت فراوانی دارد. یکی از ویژگی های این مرکز این است که علاوه بر فروشگاه های مختلف، یک مرکز اداری نیز محسوب می شود. میرداماد در مجموع دارای ۱۰۲ واحد تجاری، ۸۸ واحد اداری و ۲۸۱ واحد پارکینگ دارد.

در این مرکز خرید می توانید اجناس متنوعی از جمله لباس، کیف، کفش و… پیدا کنید و همچنین آژانس مسافرتی، صرافی، رستوران، کافی شاپ و … نیز در دسترس شما می باشد. کیفیت اجناس این مرکز نیز خوب و قیمت های آن نیز مناسب است.

آدرس: خیابان میرداماد، بین شریعتی و محسنی، ابتدای خیابان رودبار، مرکز خرید میرداماد

نظرات مسافران:

farafekan رستیی (۲۹ آبان ۱۳۹۷):

هیچی نداره.بنجل و بی کیفیت

کاربر مهمان (۱ بهمن ۱۳۹۴):

خیلی خوبه. مخصوصا مانتو فروشی پرو مد………. بستنی فروشی آخر پاساژ هم خیلی عالیه.

کاربر مهمان (۳ آذر ۱۳۹۳):

آقا انصافا محشره خیلی عالیه جای آرومیه …..مشتری هم زیاد میاد.بیشتر مشتری ثابت البته که فروش به نسبت منطقه که میرداماده
خوبه. من خیلی راضیم


۷- پاساژ لاله

هتل لاله تهران

یکی دیگر از مراکز خرید تهران که اتفاقاً به هتلی هم که در این پست به آن پرداخته ایم نزدیک است، پاساژ لاله تهران می باشد. این پاساژ روبروی پارک لاله در خیابان فاطمی قرار دارد. شما می توانید در این پاساژ اجناس با کیفیتی مثل کیف، پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه، زیورآلات، ساعت، عینک، کلاه و … تهیه نمایید.

آدرس: خیابان فاطمی، روبروی پارک لاله، پاساژ لاله

نظرات مسافران:

کاربر مهمان (۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶):

قیمت ها که عالیه بنظرم جنساشون خوبه و قیمت کاراشون نسبت به جاهای دیگه بهتره مثلا من یه مانتو خریدم اندیشه ۱۹۰،۰۰۰تومن هفته بعد همونو دیدم اونجا ۱۱۰،۰۰۰ میفروخت

فرزانه خدامی (۲۵ آذر ۱۳۹۳):

مرکز خرید جالبی نیست خیلی سر صدا داره

کاربر مهمان (۱۸ آذر ۱۳۹۳):

پاساژ بدی نیست مطمئناً میتونید توش خرید کنید و یه مزیت دیگه اش هم اینه که پارکینگ طبقاتی داره و دیگه ئنبال جاری پارک نمیگردید.

 

نکته: نظرات درج شده در این بخش از سایت همگردی اقتباس شده است. برای مشاهده سایر نظرات می توانید اینجا کلیک کنید.


در ادامه تنها به معرفی نام مراکز خرید و آدرس آنها اکتفا می کنیم:

۸- مرکز خرید کوروش

آدرس: تهران، بزرگراه ستاری شمال، نبش خیابان پیامبر مرکزی

۹- مرکز خرید تیراژه

آدرس: تهران، میدان پونک، بلوار اشرفی اصفهانی جنوب، بعد از پل همت

۱۰- مرکز خرید تندیس

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان غلام جعفری

۱۱- بام لند

آدرس: ﺗﻬﺮان، ﺑﺰرﮔﺮاه ﺷﻬﯿﺪ ﻫﻤﺖ، ﺧﺮوﺟﯽ ﺑﻠﻮار ﮐﺎﺷﺎن، میدان موج، خیابان موج، بلوار صدف

۱۲- مرکز خرید سام سنتر

آدرس: تهران، خیابان فرشته

۱۳- مرکز خرید مگامال

آدرس: تهران، بزرگراه شهید ستاری، شهرک اکباتان، فاز دو، میدان شهید صارمی

۱۴- پاساژ قائم

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، چهارراه فرزانه

۱۵- مجتمع تجاری دنیای نور

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، بین بزرگراه امام علی و شهید صیاد شیرازی

۱۶- مرکز خرید روشا

آدرس: تهران، نیاوران، تقاطع خیابان عمار و فرمانیه

۱۷- پاساژ نصر

آدرس: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، ابتدای خیابان گیشا (نصر)

۱۸- مرکز خرید ارگ سنتر

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان آیت‌الله ملکی( سعد آباد).

۱۹- مرکز خرید گالریا

آدرس: تهران ،خیابان ولنجک ،خیابان سیزدهم

۲۰- مرکز خرید اطلس نیاوران

آدرس: تهران، نیاوران، انتهای خیابان پاسداران


جاذبه های گردشگری

در این بخش به معرفی تیتروار مراکز گردشگری تهران می پردازیم. اگر تمایل دارید جزئیات بیشتری درباره جاذبه های دیدنی پایتخت بدست آورید می توانید به مقاله معرفی تهران مراجعه کنید.

کاخ گلستان
بازار تهران
دارالفنون
سرای روشن
امامزاده صالح
باغ موزه هنر ایرانی
باغ فردوس
موزه زمان
کاخ سعدآباد
پارک طالقانی
پل طبیعت
پل ابریشم
گنبد مینا
برج آزادی تهران
برج میلاد تهران
سردر باغ ملی
بام تهران
بازار تجریش
پارک ملت
پارک لاله
کاخ نیاوران
موزه حیات وحش و طبیعت دارآباد
موزه آبگینه
دریاچه مصنوعی خلیج فارس
پارک ژوراسیک


[masterslider id=”3″]

معرفی هتل لاله تهران

اگر شما هم به حال و هوای تهران قدیم علاقه مند هستید، بهترین گزینه، هتل لاله می باشد. این هتل زیبا یکی از باسابقه ترین هتل های تهران به حساب می آید که در سال ۱۳۵۰ با نام اینتر کنتیننتال افتتاح و آخرین بار در سال ۱۳۷۶ بازسازی شد.

این هتل مجلل به دلیل همجواری با پارک بزرگ لاله از آب و هوا و چشم انداز مطبوع تری برخوردار باشد.

مشخصات عمومی هتل لاله تهران

 • تاریخ ساخت: ۱۳۵۰ (بازسازی در ۱۳۷۶)
 • وضعیت دید هتل: خیابان | کوه | محوطه هتل
 • تعداد اتاق ها ۳۸۰ اتاق
 • تعداد طبقات: ۱۳ طبقه
 • تعداد تخت ها: ۵۴۲ تخت
 • ظرفیت لابی: با ظرفیت ۷۰ نفر
 • وضعیت ترافیک: محدوده طرح ترافیک

امکانات ویژه هتل

 • رستوران با ظرفیت ۸۰ نفر
 • پارکینگ با ظرفیت ۱۰۰ خودرو (رایگان)
 • اینترنت در لابی رایگان (۵ گیگابایت)
 • استخر برای میهمانان مقیم رایگان
 • نرخ میهمان خارجی (غیرعرب زبان) یکسان با نرخنامه
 • نرخ میهمان خارجی (عرب زبان) یکسان با نرخنامه
 • بازه سنی اقامت رایگان کودکان کودکان زیر ۷ سال (درصورت عدم استفاده از سرویس)
 • بازه سنی برای اقامت با هزینه نیم بها ندارد
 • پذیریش خانم مجرد با مدارک شناسایی معتبر
 • قوانین صیغه نامه با مهر برجسته محضر

امکانات هتل لاله تهران

هتل ۵ستاره لاله با سیزده طبقه مشتمل بر ۳۸۰ اتاق با مدل های مختلف مثل دبل، توئین و کانکت و همچنین سوئیت های معمولی، رویال و امپرال با امکانات رفاهی بی نظیری پذیرای مسافران پایتخت می باشد.

ازجمله این امکانات می توان به سالن ها و تالارهای مجلل همایش و مراسم، چند رستوران از قبیل رستوران سنتی نمکدون، رستوران فرانسوی روتیسری و رستوران چینی تیاره، مراکز تجاری، استخر روباز، سونای خشک و بخار به همراه ماساژ، جکوزی، سالن های بدنسازی و بیلیارد، کافی شاپ، بانک، پارکینگ و آرایشگاه اشاره کرد.

این هتل بین المللی در مرکز تهران واقع شده و به همین دلیل به مراکز تجاری و اداری، چند وزارتخانه و بیمارستان و نیز به خیابان های اصلی شهر نزدیک است. لذا اگر برای سفرهای کاری به تهران می آیید، این هتل ایده آل می باشد.

همچنین این هتل تا موزه فرش و موزه هنرهای معاصر فاصله اندکی داشته و می توانید قدم زنان خود را به آنجا برسانید و از این موزه ها دیدن کنید. این هتل حدوداً ۴۵ دقیقه با فرودگاه فاصله دارد و به دلیل نزدیکی به خطوط مترو، تاکسی و اتوبوس، رفت و آمد را آسان کرده است.


لیست امکانات و خدمات موجود در اتاق ها

صبحانهیخچال
مبلمانجاکفشی
آباژورمیز تحریر
رخت آویزکمد لباس
سیستم اعلام حریقمینی بار (با هزینه)
سیستم تهویه مطبوع در اتاقصندوق امانات داخل اتاق
سیستم سرمایشی و گرمایشی مرکزیچای ساز
قفل هوشمند کارتی درب اتاقروم سرویس
آب معدنی رایگان (در روز ورود)سیستم اطفاء حریق در اتاق ها
امکان شارژ وسایل الکترونیکیسرویس بهداشتی فرنگی در اتاق
تلفن در اتاق (برای تماس های داخلی و آزاد)حمام (اکثر واحدها دارای وان می باشند)
تلویزیون LED با آنتن دیجیتاللوازم بهداشتی ( شامل صابون، مسواک، شانه، خمیردندان، حوله، سشوار و…)
دمپایی ( شامل دمپایی رو فرشی، حمام و دستشویی)اینترنت در اتاق (به صورت بی سیم و حجم ترافیک ۵ گیگ رایگان)


لیست امکانات و خدمات ناموجود در اتاق ها

IPTV
پاورسوئیچ
بالکن
سرویس بهداشتی ایرانی در اتاق ها


لیست امکانات و خدمات موجود در هتل

فضای سبزرستوران های تیاره، نمکدون و روتیسری
آرایشگاه مردانهخدمات باربری
پارکینگ روباز و رایگانکپسول آتش نشانی
خدمات خانه داریتلویزیون LED در لابی
اتاق خشکشوییدستگاه واکس کفش
سالن بیلیارداتاق ماساژ(با هزینه)
خدمات پزشکیتلفن در لابی(برای تماس های داخلی)
استخر روباز مخصوص آقایان(برای مهمانان مقیم در هتل رایگان)جکوزی
سونا(خشک و بخار برای آقایان)سالن ورزشی
باشگاه بدنسازیدستگاه فتوکپی، فکس و پرینتر
کافی نتلابی با ظرفیت ۷۰ نفر
آتلیهزنگ هشدار
روزنامهآسانسور
نمازخانهدستگاه خودپرداز (بانک مسکن و صادرات)
کافی شاپاینترنت بی سیم رایگان در لابی تا حجم ۵ گیگ
سرویس بهداشتی در لابی (ایرانی و فرنگی)اتاق چمدان
پله های اضطراری


لیست امکانات و خدمات ناموجود در هتل

کتابخانهمرکز خرید
چایخانه سنتیاتاق سیگار
زمین تنیسپارک کودک
اتاق بازیترانسفر رفت و برگشت
خدمات CIP (تشریفات ویژه)اجاره خودرو
خدمات نگهداری کودکخدمات بیدارباش
آژانس مسافرتیگشت نیم روزی
رستوران بامصرافی
گیم نتبازی ویدئویی
زمین ورزشیخدمات تور
خدمات تهیه بلیطپرداخت ویزا و مسترکارت


لیست اماکن اطراف هتل لاله تهران و فواصل آنها

فاصله تا خیابان ولیعصر (۹ کیلومتر و ۸۸ متر)
فاصله تا سفره خانه باباقدرت (۱۴ کیلومتر و ۳۴۸ متر)
فاصله تا موزه پست و تلگراف (۶ کیلومتر و ۲۲۶ متر)
فاصله تا موزه استاد صبا (۵ کیلومتر و ۴۱۴ متر)
فاصله تا کلیسا کانسولاتا (۴ کیلومتر و ۳۹۶ متر)
فاصله تا سفارت جمهوری ایتالیا (۴ کیلومتر و ۳۳۷ متر)
فاصله هتل لاله تهران تا سفارت افغانستان (۴ کیلومتر و ۳۴۹ متر)
فاصله تا فرودگاه مهرآباد (۱۴ کیلومتر و ۶۵۸ متر)
فاصله تا خیابان ستارخان (۶ کیلومتر و ۳۹۲ متر)
فاصله تا خیابان جیحون (۸ کیلومتر و ۵۸ متر)
فاصله تا خیابان لاله زار (۶ کیلومتر و ۱۲۹ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری دانشگاه شریف (۸ کیلومتر و ۱۴۸ متر)
فاصله تا کلیسای سرکیس مقدس (۲ کیلومتر و ۸۱۱ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری رازی (۸ کیلومتر و ۴۸ متر)
فاصله تا پارک دانشجو (۲ کیلومتر و ۳۳۳ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری منیریه (۶ کیلومتر و ۷۷۲ متر)
فاصله تا مجتمع تجاری میلاد نور (۷ کیلومتر و ۷۲۵ متر)
فاصله هتل لاله تهران تا برج میلاد (۷ کیلومتر و ۷۳۰ متر)
فاصله تا آبشار سنگان (۳۵ کیلومتر و ۸۴۱ متر)
فاصله تا عمارت دارالفنون (۳ کیلومتر و ۱۳۹ متر)
فاصله تا بلوار مرزداران (۵ کیلومتر و ۱۱۷ متر)
فاصله تا پارک چیتگر (۲۱ کیلومتر و ۶۸۵ متر)
فاصله تا بلوار آفریقا (۸ کیلومتر و ۷۹۱ متر)
فاصله تا کافی شاپ کوبانا (۱۲ کیلومتر و ۹۹۶ متر)
فاصله تا رستوران شهروز (۱۳ کیلومتر و ۶۱ متر)
فاصله تا پارک جنگلی یاس (۲۳ کیلومتر و ۱۵۵ متر)
فاصله تا فرحزاد (۱۵ کیلومتر و ۲۱۰ متر)
فاصله تا آبشار دوقلو (۲۱ کیلومتر و ۲۱۷ متر)
فاصله تا خیابان انقلاب (۱ کیلومتر و ۸۵۲ متر)
فاصله تا خیابان آیت الله طالقانی (۳۰ کیلومتر و ۱۸ متر)
فاصله تا خیابان شهید باهنر (۱۵ کیلومتر و ۶۶۴ متر)
فاصله تا بوستان طالقانی (۷ کیلومتر و ۳۱۸ متر)
فاصله تا سینما عصر جدید (۱ کیلومتر و ۵۷۰ متر)
فاصله تا رستوران بوفالو (۲ کیلومتر و ۴۷۶ متر)
فاصله تا رستوران الیزه (۱۶ کیلومتر و ۲۵۳ متر)
فاصله تا بهشت زهرا (۳۰ کیلومتر و ۶۷ متر)
فاصله تا کلیسای حضرت ابراهیم (۲ کیلومتر و ۳۹۸ متر)
فاصله تا پارک جنگلی لتمان کن (۲۰ کیلومتر و ۷۴۱ متر)
فاصله تا خیابان مطهری (۳ کیلومتر و ۶۳۶ متر)
فاصله هتل لاله تهران تا نمایشگاه بین المللی (۱۱ کیلومتر و ۳۸۰ متر)
فاصله تا مسجد قبا (۱۱ کیلومتر و ۸۹ متر)
فاصله تا کاخ موزه سبز (۱۶ کیلومتر و ۱۶۶ متر)
فاصله تا مجموعه قزاقخانه (۵ کیلومتر و ۳۱۹ متر)
فاصله تا بوستان جمشیدیه (۱۷ کیلومتر و ۹۸۷ متر)
فاصله تا کتابخانه اختصاصی نیاوران (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا کتابخانه و موزه ملی ملک (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه فرش ایران (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه جواهرات ملی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه آبگینه و سفالینه (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا مجلس شورای اسلامی ایران (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا بیمارستان خاتم الانبیاء (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا مرکز چشم پزشکی ونک (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا بیمارستان بقیه اله جماران (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله هتل لاله تهران تا بیمارستان محک (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا بیمارستان بهمن (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا بیمارستان محب تهران (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا بیمارستان مرکز قلب (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا بیمارستان پارسیان (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله هتل لاله تهران تا بیمارستان سینا (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه سینمای ایران (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه تنوع زیستی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه امام علی(ع) (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه دکتر حسابی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه پول (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه نظامی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا موزه آبکار (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا سفره خانه سنتی عالی قاپو (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران اسفندیار (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران آنتروکوت (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله هتل لاله تهران تا پیتزا پاشا (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران البرز (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران فرنگی لوشاتو (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران مانسون (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران سیمرغ (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران مروارید (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران خانه کوچک (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران اردک آبی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران نارنجستان (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران باغ گیلاس (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا رستوران گردان برج میلاد (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری راه آهن (۱۰ کیلومتر و ۷۱۰ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری جوادیه (۱۰ کیلومتر و ۷۷۴ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید قدوسی (۵ کیلومتر و ۶۱۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری سرسبز (۱۳ کیلومتر و ۶۶۹ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری قلعه مرغی (۱۰ کیلومتر و ۶۱۳ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری میدان نوبنیاد (۱۸ کیلومتر و ۱۲۱ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید زین الدین (۱۱ کیلومتر و ۷۷۴ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری ملت (۶ کیلومتر و ۶۸۷ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری سبلان (۷ کیلومتر و ۶۵۷ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری فدک (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید مدنی (۷ کیلومتر و ۱۰۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری صادقیه (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری طرشت (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری آزادی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید نواب صفوی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری میدان حر (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری دانشگاه امام علی (۶ کیلومتر و ۲۴۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری حسن آباد (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری بهارستان (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری دروازه شمیران (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری امام حسین (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری خزانه (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری ترمینال جنوب (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شوش (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری مولوی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری خیام (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری پانزده خرداد (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری امام خمینی(ره) (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری سعدی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری دروازه دولت (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری دانشگاه علم و صنعت (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید باقری (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری تهرانپارس (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری فرهنگسرا (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری کهریزک (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری حرم مطهر (۶ کیلومتر و ۷۹۵متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شاهد (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری باقر شهر (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهر ری (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری جوانمرد قصاب (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری علی آباد (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید بهشتی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید مفتح (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری میرداماد (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری هفت تیر (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری طالقانی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری گلبرگ (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری مصلی (۶ کیلومتر و ۸۸۱ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید همت (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید حقانی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله  تا ایستگاه قطار شهری دکتر شریعتی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری قلهک (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید صدر (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری قیطریه (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری میدان انقلاب اسلامی (۲ کیلومتر و ۵۵۹ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید صیاد شیرازی (۷ کیلومتر و ۳۵۳ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری سهروردی (۵ کیلومتر و ۸۳ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری نیرو هوایی (۱۲ کیلومتر و ۸۰۵ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهید کلاهدوز (۲۱ کیلومتر و ۳۴۸ متر)
فاصله تا ایستگاه قطار شهری شهرداری (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا نایب ساعی (۳ کیلومتر و ۵۱۱ متر)
فاصله تا روستای وردیج(روستای آدم سنگی) (۳۴ کیلومتر و ۴۹۲ متر)
فاصله تا حمام نواب (قتلگاه کریم آبمنگل) (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا مسجد جامع (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا دامنه ارواح سنگی کوه البرز (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا کاخ موزه نیاوارن (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا بوستان نهج البلاغه (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا باغ ملی گیاه شناسی  (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله هتل لاله تهران تا خلوت کریم خانی (۶ کیلومتر و ۷۹۵ متر)
فاصله تا باغ فردوس  (۱۴ کیلومتر و ۸۱۳ متر)
فاصله تا هرم هیجان (سوپر نوا) (۲۳ کیلومتر و ۸۷۸ متر)
فاصله تا مجموعه فرهنگی کاخ سعد آباد  (۱۵ کیلومتر و ۸۹۷ متر)
فاصله تا پارک پلیس (۱۲ کیلومتر و ۵۹۷ متر)
فاصله تا بوستان زیبا (آبشار تهران) (۱۳ کیلومتر و ۹۹۶ متر)
فاصله تا باغ پرندگان تهران (۲۰ کیلومتر و ۳۷۶ متر)
فاصله تا بوستان باغ ایرانی  (۹ کیلومتر و ۶۴۹ متر)
فاصله تا کوه دارآباد (۲۱ کیلومتر و ۶۷۸ متر)
فاصله تا سورتمه تهران  (۱۸ کیلومتر و ۱۵۶ متر)
فاصله تا پارک ارم (۱۲ کیلومتر و ۹۵ متر)
فاصله تا بوستان آب و آتش  (۷ کیلومتر و ۷۴۲ متر)
فاصله تا نمایشگاه هوایی  (۱۱ کیلومتر و ۵۲۵ متر)
فاصله تا پارک بازیافت  (۱۶ کیلومتر و ۴۱۰ متر)
فاصله تا سافاری پارک وحشت چیتگر (۲۱ کیلومتر و ۶۸۵ متر)
فاصله تا قله توچال (۵۳ کیلومتر و ۱۵۵ متر)
فاصله تا موزه عبرت  (۵ کیلومتر و ۹۹۰ متر)
فاصله تا بام تهران (۱۶ کیلومتر و ۶۶۶ متر)
فاصله تا دریاچه مصنوعی خلیج فارس (چیتگر) (۲۳ کیلومتر و ۷۹۶ متر)
فاصله تا باغ موزه هنر ایرانی  (۱۲ کیلومتر و ۵۶۶ متر)
فاصله تا موزه ماشین های قدیمی (۱۹ کیلومتر و ۲۴۳ متر)
فاصله تا خانه موزه شهید بهشتی  (۱۰ کیلومتر و ۴۷۸ متر)
فاصله تا باغ خزندگان زیما (۶ کیلومتر و ۸۶۲ متر)
فاصله تا پل طبیعت  (۸ کیلومتر و ۳۶۷ متر)
فاصله تا پارک ژوراسیک (دایناسور های متحرک) (۱۵ کیلومتر و ۶۳۶ متر)
فاصله تا پارک دلفین (دلفیناریوم) (۷ کیلومتر و ۶۴۴ متر)
فاصله تا میدان ونک (۶ کیلومتر و ۸۰۷ متر)
فاصله تا میدان آزادی (۸ کیلومتر و ۲۲۹ متر)
فاصله تا رستوران شبهای تهران (۵ کیلومتر و ۳۵۲ متر)


نقد و بررسی مسافران

(نقد و بررسی ها از نظرات مسافرانی که طی سالیان مختلف از طریق سامانه رزرو هتل تورکام این هتل را رزرو کرده اند به دست آمده است.)


مشخصات کلی (ابعاد، امکانات، موقعیت جغرافیایی)

هتل لاله از نظر موقعیت جغرافیایی بسیار خوب است چرا که در کنار پارک لاله قرار گرفته است، هتلی در خیابان فاطمی. البته قرار گرفتن در محدوده ترافیک باعث سختی رفت و آمد به هتل می شود. اما با این حال حدود ۸۷% از مسافران از موقعیت مکانی هتل ابراز رضایت کرده اند.

اندازه اتاق ها و سوئیت های هتل نیز در حد مطلوب می باشد و نظافت اتاق ها و تمیزی لابی و محوطه بیرونی نیز در حد قابل قبول می باشد. اکثر مسافران به این نکته اشاره کرده اند که ساختمان هتل قدیمی بوده و در حد یک هتل ۵ ستاره نبود.

اکثریت مشتریان از غذاهای رستوران و کافی شاپ ابراز رضایت کرده اند ولی در بررسی نظرات، پیام هایی نیز مبنی بر عدم رضایت از کیفیت غذای رستوران ها به ویژه رستوران نمکدون مشاهده می شد. سایر امکانات هتل نیز نمره قابل قبول گرفته بودند اما عده قابل توجهی از سیستم سرمایش اتاق ها و تهویه آن و همچنین یخچال اتاق ها ناراضی بودند.

اکثریت مشتریان یعنی چیزی حدود ۸۲% آنها از برخورد کارکنان و پرسنل هتل راضی بودند و ۷۸% مشتریان اعلام کرده اند که این هتل را به دیگران توصیه می کنند.

برای مشاهده نظرات بیشتر ثبت شده در سایت تریپ ادوایزر ، بر روی نام سایت کلیک کنید.


هتل لاله تهران مناسب چه کسانی است؟

این هتل برای همه پیشنهاد می شود. به ویژه اگر با خانواده به سفر می روید. چرا که برای تفریح می توانید به پارک بزرگ لاله بروید و از آنجا لذت ببرید.
طبق آمار گرفته شده ۴۶% از مشتریان به همراه خانواده در هتل اقامت کرده اند. ۳۶% در طی یک سفر کاری هتل را رزرو کرده اند. ۵% در سفر با دوستان اقدام به رزرو اتاق کرده اند و ۱۰% از مشتریان نیز به صورت انفرادی سفر کرده و این هتل را رزرو نموده اند.


تناسب قیمت با کیفیت امکانات هتل لاله چگونه است؟

با توجه به آمار حدود ۷۷% از مشتریان بر این باور بودند که قیمت هتل نسبت به کیفیت خدمات و امکانات مناسب بود و بقیه معتقد بودند که هزینه های هتل، به ویژه قیمت غذاها بسیار گران تر از کیفیت آنها بود.


چگونه حداقل قیمت را بپردازیم؟

در صفحه اینستاگرامی یکی از مشتریان تورکام پست جالبی را دیدم که نوشته بود:
عده ای فکر می کنند قیمت های و تخفیف هایی را که سامانه رزرواسیون تورکام پیشنهاد می دهد، می توانند از خود هتل نیز بگیرند. در حالی که اینطور نیست. بنابراین در خود لابی هتل از سامانه اقدام به رزرو هتل می نمایند.
البته بعید می دانم برای روز موردنظر اتاق خالی پیدا کنند چرا که باید چندین روز قبل تر اقدام به رزرو هتل نمایند. به هر حال برای اینکه بتوانید از تخفیف های ویژه و قیمت های رقابتی برای رزرو برخوردار شوید، حتماً و حتماً از طریق سامانه تورکام این کار را انجام دهید.

ویژگی های هتل لاله تهران

هتل لاله ویژگی های ممتاز فراوانی دارد که همین ویژگی ها دلیل خوبی برای اقامت در این هتل می باشد. از جمله ویژگی هایی که می توان به آنها اشاره کرد عبارت است از: موقعیت بسیار خوب هتل نزدیکی به ادارات و چندین بیمارستان و وزارتخانه، تمیزی هتل، اتاق ها، لابی و محوطه، برخورد مناسب کارکنان با مشتریان و تلاش مستمر آنها برای ثبت خاطرات به یادماندنی برای مسافران، سالن ها و تالارهای شیک، رستوران های متعدد و ده ها ویژگی دیگر.

سایر موارد قابل ذکر

شهر تهران معمولاً در ایام عید نوروز به خلوت ترین حالت خود می رسد و ترافیک های اعصاب خردکن و نیز آلودگی هوا کمتر می شود. شما می توانید در این روزها به تهران مسافرت کنید و از زیبایی های این شهر لذت ببرید.


هتل لاله تهران بر روی نقشه:

آدرس هتل لاله تهران:

تهران، خیابان فاطمی، جنب خیابان حجاب، هتل لاله تهران

یک پیشنهاد بسیار عالی

همین الان می توانید هتل لاله رو با یک تخفیف ویژه ۳۷% رزرو کنید. فقط کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.

رزرو هتل لاله تهران

اقامت خوب و خوشی را برایتان آرزو می کنیم


لطفاً یک لحظه صبر کنید!!!

اگر شما هم بار اولتان است که اقدام به رزرو اینترنتی هتل می کنید می توانید با مشاهده فیلم آموزش رزرو هتل از اینجا با آرامش این کار را انجام دهید.


چنانچه تجربه اقامت در این هتل را داشته اید لطفا دیدگاه خود را در قسمت نظرات ثبت نمائید.

رزرو هتل

امام علی (ع) می فرماید: موفقیت با دوراندیشی است و دوراندیشی با کسب تجربه به دست می آید.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۹

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. یلدا شیری
  4:10 2019/05/15

  صبحانه عالي رفتار خوب و حرفه اي پرسنل و موقعيت مكاني و دسترسي راحت به نقاط مختلف تهران

  اتاق و بخصوص موكت كف اتاق نياز به تعويض دارد

 2. فریبا نادری
  5:02 2019/05/15

  اصلا هتل خوبی نیست در حد هتل ۳ ستاره است اصلا سرویس دهی خوبی نداره به هیچ وجه توصیه نمیکنم

 3. کامران بهشتی
  5:09 2019/05/15

  این هتل با هیچ نوع معیاری قابلیت قرار گرفتن در کلاس هتل های 5 ستاره را ندارد دارای سرویس بهداشتی کهنه و غیر بهداشتی میباشد پرده و پنجره های اتاق بسیار کثیف بود مگرقرار دادن مسواک و پاشنه کش و شامپو میتواند سطح هتل را بالا ببرد دوش موجود در حمام جهت شستشوی دیوار مقابل بهتر بود تا اینکه یک نفر زیر آن دوش بگیرد وای فای هم که اصلا قابل استفاده نبوددر حال حاضر این هتل در حد یک هتل 3ستاره نیز نمیباشد فقط تمامی کارکنان این هتل برخورد بسیار مودبانه ای با مسافرین و مهمانان داشتند ضمنا ورودی و لابی هتل نیز وضعیت قابل قبول و خوبی داشت صبحانه هتل خوب ولی در سطح هتل 5ستاره نبود

 4. مینا کیانی
  10:13 2019/05/16

  بدترين هتلي بودكه تو زندگيم رفتم اصلا به كسي توصيه نميكنم

 5. محسن محمدی
  11:05 2019/05/16

  هتل خوبي بود غذا هاش خوب بود

 6. حامد پهلوانی
  3:32 2019/05/16

  اصلا ۵ ستاره نیست توصیه نمیشود به هیچ وجه اتاقها فرسوده شده تجهیزات اتاق صفر پرده ها کثیف و کهنه رنگ امیزی اتاقها کهنه ….

 7. حسین رضوی پناه
  2:30 2019/05/17

  رفتار پرسنل، پاكيزگي اتاق ها، احساس آرامش

  ایراد: قديمي بودن سرويس هاي بهداشتي و حمام

 8. فرشاد شفیعی
  10:47 2019/05/18

  با وجود قدیمی بودن هتل؛ اتاق ها کاملا تمیز بود برخورد پرسنل بسیار عالی بود (بالاتر از استاندارد ایران) صبحانه باکیفیت و تنوع خوبی سرو میشد من یک عینک افتابی در اتاق جا گذاشتم و بعد از یک روز تماس گرفتم و جالب بود که به خوبی پیگیری کردن و پیدا شد. مسولیت پذیری مسؤل خانه داری برام اهمیت داشت.
  سیستم گرمایش به شدت پر سر و صدا بود تشک ها قدیمی و فنری بودن که به سختی قابل تحمل بودن

 9. لیدا کرمانی
  11:15 2019/05/18

  برخورد کارکنان انرزی مثبت مکان موقعیت مکانی پارک لاله

  صبحانه خوب بود ولی در حد هتل ۵ ستاره نبود

 10. مبین بینا
  3:20 2019/05/19

  برخوردخوب مامورنظافت اتاق ها

  بی برنامگی درموقع صرف صبحانه.تعدادنیروی بکارگیری شده درموقع صبحانه کافی نیست

 11. نادر نادریان
  1:46 2019/05/19

  برخورد خوب پرسنل کیفیت و تنوع عالی صبحانه موقعیت مکانی مناسب ویوو عالی اتاق رو به برج میلاد

 12. داود ناطق
  6:20 2019/05/26

  خیلی هتل خوبیه،و برا اون دسته افرادی که دوسدار نوستالژی دوران قدیم هستن توصیه میکنم.مهمونای عزیز توضیحات هتل رو اگه لطف کنن بخونن حتما متوجه میشن که این هتل بخاطر حس نوستالژی بخشیدن هست که زیاد حالت مد روز به خودش نگرفته.وگرنه میتونست‌ آپدیت شه.من به عنوان کسی‌که اقامت داشتم خیلی پسندیدم.

 13. علیرضا بذرافشان
  11:17 2019/05/28

  متاسفانه امکانات پذیرایی داخل سوءیت ها مانند لیوان ، قندو ‌چایی وجود ندارد ولی کتری برقی و قوری گذاشته شده است و کابینت اشپزخانه خالی و فرسوده میباشد و باید تعمیر اساسی شود